top of page

PREVIOUS FESTIVALS

OSOKINA BRĪVĪBAS FESTIVĀLS @152
2021

7. - 11. jūlijs

Otrais festivāls, kuram tika dots nosaukums “Osokina Brīvības festivāls @152” arī notika Klavieru salonā Rīgā, Brīvības ielā 152, līdz ar covid-19 pandēmijas ierobežojumu mazināšanos. Festivālā īpaša loma bija veltīta brīvībai, kas pēc pandēmijā pavadītā laika bija ieguvusi vēl lielāku nozīmi cilvēku dzīvēs. 

Festivāls saglabāja mini-festivāla konceptu, kas sniedza iespēju apmeklēt koncertus šauram klausītāju lokam, nodrošinot īpašu tuvības sajūtu starp māksliniekiem un klausītājiem, tajā pat laikā ievērojot covid-19 apkarošanai noteiktos distancēšanās ierobežojumus. 

Festivālā izskanēja 9 koncerti, kuros piedalījās Ģirts Krūmiņš, Deniss Paškevičs, Magdalēna Geka, Iveta Cālīte, Rihards Lībietis, Gints Smukais, Katrīna Gupalo un festivāla idejas autors Andrejs Osokins, kā arī koncertu īpašie viesi – Ieva Parša un Raimonds Tiguls. Festivāla laikā dzima vairākas jaunas sadarbības un projekti, kas lielās skatītāju atsaucības dēļ izskan joprojām.

Festivāls tapa sadarbībā ar vīna bāru “Garage”, restorānu ar skatu “Osta”, Klavieru salonu @152, mūzikas veikalu “Stanford Music”, universālveikalu “Stockmann”, “Company NA” un “Eventrent”.

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Spotify Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Amazon Icon
bottom of page