top of page

PREVIOUS FESTIVALS

OSOKINA MINI FESTIVĀLS @152
2020

29. maijs – 6. jūnijs

Pirmais Andreja Osokina dibinātais festivāls norisinājās 2020. gada vasaras sākumā uzreiz pēc pirmā covid-19 pandēmijas ārkārtas stāvokļa atcelšanas, kas sniedza iespēju īstenot koncertus šauram klausītāju lokam. Festivāla koncertos piedalījās Vladislavs Nastavševs, Rēzija Kalniņa, Kriss Noa (Chris Noah), Rihards Lībietis, Erna Daugaviete un festivāla līdzautori – Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo. Visi festivāla koncerti notika Klavieru salonā Brīvības ielā 152 Rīgā.


“Pirmais mūsu festivāls sniedza neizsakāmu baudu gan mūziķiem un aktieriem, gan visiem klausītājiem, kuri piedalījās koncertos, jo tā mums visiem bija pirmā satikšanās klātienē pēc vairāku mēnešu ilga pārtraukuma. Mēs katrs saņēmām kultūras un mūzikas trieciendevu, kas bija tik ļoti vajadzīga pēc ieilgušās klusuma pauzes. Katrs koncerts bija īpašs – ar savu atmosfēru, brīnišķīgu pēcgaršu un vienmēr lielu klausītāju entuziasmu,” 

Andrejs Osokins

Ieskats festivāla koncertos LTV1 raidījumā "Rīta Panorāma", žurnāliste Ilze Strenga:

Intervija ar Andreju Osokinu un Katrīnu Gupalo LR1 raidījumā "Kultūras rondo" par pirmā festivāla koncertiem un jaunatklāto norises vietu klausāma šeit

  • Grey Instagram Icon
  • Grey Spotify Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Amazon Icon
bottom of page